Plavání s dětmi - 20 lekcí - pololetní kurz ve věku 12 - 18 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Úterý 12:00-12:30

Požadovaný věk: 12 - 18 měsíců

Trvání kurzu: 3.9.2024 - 28.1.2025
Obsazenost: 7 / 8 účastníků

Cena: 490 Kč / lekce

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Cena uvedena za jednu lekci

Věk dětí ve skupině: 12-18 měsíců

Počet lekcí: 20

Frekvence lekcí: 1x týdně

Délka jedné lekce: 30 minut

Počet dětí v lekci: 8

Instruktorka: Sandra

V tomto věku se pohyb ve vodě stává tou pravou zábavou. I děti, které s kurzy zatím zkušenost nemají se většinou zařadí mezi ostatní velmi snadno. Lekce probíhají hravou formou za častého využívání pomůcek, zařazujeme rovněž různé soutěže. Děti se za asistence rodičů a použití nadlehčovacích pomůcek učí různé plavecké prvky tak, aby získaly správné návyky pro budoucí výuku různých plaveckých způsobů. Pokračujeme s výdechy do vody se zanořením hlavy ve splývavé poloze na břiše, trénujeme kraulové i znakové nohy. Splýváme na zádech, zkoušíme samostatné splývání s pomůckou i bez, pokračujeme ve vědomém potápění do vody a pilujeme sebezáchranu při pádu do vody.

Zkušená certifikovaná instruktorka přistupuje k dětem individuálně a vnímá rozdíly mezi jejich dovednostmi i povahami, děti k ničemu nenutí a vždy se je snaží motivovat zábavnou formou.

Po skončení lekce děti s rodiči odcházejí aklimatizovat se před přechodem do vnějšího prostředí do herny. Součástí kurzu je i saunování.

For parents who are not native speakers, please consider attending the course. There is no space in the lesson for instructions in English. Thank you for your understanding.