Plavání s dětmi - 20 lekcí - pololetní kurz ve věku 5 - 8 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Úterý 8:00-8:30

Požadovaný věk: 5 - 8 měsíců

Trvání kurzu: 3.9.2024 - 28.1.2025
Obsazenost: 8 / 8 účastníků

Cena: 490 Kč / lekce

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Cena uvedena za jednu lekci

Věk dětí ve skupině: 5-8 měsíců

Počet lekcí: 20

Frekvence lekcí: 1x týdně

Délka jedné lekce: 30 minut

Počet dětí v lekci: 8

Instruktorka: Zuzana

Půl roku věku miminka je právě ten nejlepší čas začít navštěvovat lekce plavání rodičů s dětmi. Děti jsou v tomto věku velice otevřené novým zkušenostem a vodu si zamilují. Pomalými krůčky se rodiče pod vedením zkušené instruktorky učí, jak s miminkem ve vodě manipulovat, osvojují si zdravé návyky a posilují vztah rodič – dítě. Pohyb ve vodě je ideálním prvním „cvičením“ pro děti, které je bezpečné a zároveň posiluje jeho fyzickou i duševní stránku a zlepšuje jeho imunitu. Zároveň díky interakci s ostatními dětmi ve skupině dochází k první socializaci v rámci vrstevníků.

Součástí lekcí je kromě polohování ve vodě (na zádech, ve svislé poloze, na bříšku) také nácvik zanoření dítěte do vody se zadrženým dechem. Tento nácvik probíhá postupně a nenásilně, takže na konci kurzu je miminko schopno se potopit pod hladinu.

Kurz vede zkušená instruktorka s certifikátem MŠMT, lekce probíhají za použití různých hraček a pomůcek a za doprovodu písniček a říkadel. To vše vede k spokojenosti dětí i rodičů, lekce jsou hravé a zábavné.

Po skončení lekce děti s rodiči odcházejí aklimatizovat se před přechodem do vnějšího prostředí do herny. Součástí kurzu je i saunování.

For parents who are not native speakers, please consider attending the course. There is no space in the lesson for instructions in English. Thank you for your understanding.