Plavání s dětmi - 19 lekcí - pololetní kurz ve věku 42 - 60 měsíců

Bazén v Roztokách u Prahy, Pondělí 13:00-13:30

Požadovaný věk: 42 - 60 měsíců

Trvání kurzu: 2.9.2024 - 27.1.2025
Obsazenost: 5 / 6 účastníků

Cena: 450 Kč / lekce

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Cena uvedena za jednu lekci.

Věk dětí ve skupině: 42-60 měsíců

Počet lekcí: 19

Frekvence lekcí: 1x týdně

Délka jedné lekce: 30 minut

Počet dětí v lekci: 6

Instruktorka: Zuzana

V tomto věku se pohyb ve vodě stává tou pravou zábavou. I děti, které s kurzy zatím zkušenost nemají se většinou zařadí mezi ostatní velmi snadno. Lekce probíhají hravou formou za častého využívání pomůcek, zařazujeme rovněž různé soutěže. Děti se za asistence rodičů a použití nadlehčovacích pomůcek učí různé plavecké prvky tak, aby získaly správné návyky pro budoucí výuku různých plaveckých způsobů. Pokračujeme s výdechy do vody se zanořením hlavy ve splývavé poloze na břiše, trénujeme kraulové i znakové nohy. Splýváme na zádech, zkoušíme samostatné splývání s pomůckou i bez, pokračujeme ve vědomém potápění do vody a pilujeme sebezáchranu při pádu do vody.

Zkušená certifikovaná instruktorka přistupuje k dětem individuálně a vnímá rozdíly mezi jejich dovednostmi i povahami, děti k ničemu nenutí a vždy se je snaží motivovat zábavnou formou.

Po skončení lekce děti s rodiči odcházejí aklimatizovat se před přechodem do vnějšího prostředí k recepci kde je posezení. Součástí kurzu je i saunování.

Bazénová voda je v tomto bazénu mírně chladnější (29-30), než v našich ostatních bazénech, proto, kdo má rád teplejší vodu, nebo má dítko citlivé na chlad, doporučujeme zvolit některý z našich dalších bazénů, či si pořídit neopren.

For parents who are not native speakers, please consider attending the course. There is no space in the lesson for instructions in English. Thank you for your understanding