Plavání s dětmi - 19 lekcí - pololetní kurz ve věku 7 - 10 měsíců

Bazén v Roztokách u Prahy, Pondělí 11:00-11:30

Požadovaný věk: 7 - 10 měsíců

Trvání kurzu: 2.9.2024 - 27.1.2025
Obsazenost: 6 / 6 účastníků

Cena: 450 Kč / lekce

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Cena uvedena za jednu lekci.

Věk dětí ve skupině: 7-10 měsíců

Počet lekcí: 19

Frekvence lekcí: 1x týdně

Délka jedné lekce: 30 minut

Počet dětí v lekci: 6

Instruktorka: Zuzana

Tyto kurzy jsou vhodné pro začátečníky nebo děti se zkušeností s vaničkováním. V tomto věku jsou děti i na souši čím dál tím víc pohyblivé, a proto i ve vodě začíná ta pravá zábava. Cvičíme polohování a upevňujeme správnou techniku pohybu ve vodě, děti se s pomocí rodičů učí používat rozmanité nadlehčovací pomůcky, pomalu trénujeme také skoky a pády do vody. Cvičíme polohování na záda, rozvíjíme polohu na bříšku a posilujeme ve svislé poloze.

Po skončení lekce děti s rodiči odcházejí aklimatizovat se před přechodem do vnějšího prostředí k recepci kde je posezení. Součástí kurzu je i saunování.

Bazénová voda je v tomto bazénu mírně chladnější (29-30), než v našich ostatních bazénech, proto, kdo má rád teplejší vodu, nebo má dítko citlivé na chlad, doporučujeme zvolit některý z našich dalších bazénů, či si pořídit neopren.

For parents who are not native speakers, please consider attending the course. There is no space in the lesson for instructions in English. Thank you for your understanding.