Vaničkujeme!

Nabízíme kurzy vaničkování vašeho miminka již od zahojení pupečníku. Soukromé hodiny u vás doma. Rozklikněte pro více informací.

Vaničkujeme! A proč?- Miminko tráví 9 měsíců ve vodě a šup je na suchu. Podle odborníků pomáhá právě voda novorozencům lépe zvládat adaptační stres.- Vaničkování není koupání, ale spíš cvičení. Naučíme vás správnou manipulaci s miminkem ve vodě i na suchu.- Voda má blahodárné, relaxační, uvolňující, posilující účinky a dobře se v ní rehabilituje, podporuje psychomotorický vývoj. Vaničkování tedy nejen posílí, ale také uvolní. Zároveň podporuje peristaltiku střev, takže pomůže i od bolesti bříška.- Vaničkováním je možné také odstranit některé klinické nedostatky, např. hypertonii, pomůže dráždivému miminku, ale také miminku, které má svaly povolené. Vhodné je také vaničkovat jako doplněk při cvičení Vojtovy metody. Pomůžeme také odbourat problémy s koupáním, pláč při koupeli a podobně.- Naučíme Vás jak miminko namasírovat a uvolnit.- A hlavně je to zábava, nová činnost pro miminko i rodiče k utužování vztahu.

Lekce trvá 60-90minut. Součástí lekce je konzultace a nácvik správné manipulace, babymasáže a další konzultace v oblasti péče o miminko.

Nemáte doma vanu? Nezoufejte, pozvat Vás můžeme do naší vany u bazénu na Smíchově, kterou napustíme jen pro Vás.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na e-mail info@malipirati.cz