Plavání s dětmi - 9 lekcí ve věku 9 - 14 měsíců

Bazén u Švandova divadla, Pondělí 12:00-12:30

Požadovaný věk: 9 - 14 měsíců

Trvání kurzu: 17.2.2020 - 29.6.2020
Obsazenost: 5 / 5 účastníků

Cena: 3 330 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    17.2.2020 12:00

    24.2.2020 12:00

    2.3.2020 12:00

    9.3.2020 12:00

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů (devátý týden sezony se pondělky nepoplavou kvůli státnímu svátku - Velikonoční pondělí, cena je proto zohledněna). Jedna lekce trvá 30 minut. V tomto bazénu plaveme ve skupinkách pouze po 5 dětech. Jde tedy o intimnější atmosféru s důrazem na individuálnější přístup. Bazén na Smíchově má nejteplejší vodu z naší nabídky bazénů.

Děti si zde za pomoci dospělého (maminka, tatínek, prarodiče apod.) osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí rodiče, jak s dětmi ve vodě pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti, kde zároveň můžete své dítě nakrmit, nakojit, nebo si dát kávu.

Plavání pro děti okolo jednoho roka

Tento kurz je určen pro mírně pokročilé. Lze se přihlásit i se začátečníkem v tomto věkovém rozmezí, k dětem se přistupuje individuálně dle jejich aktuálních dovedností a ostatní během pár lekcí doženou.

Nadále pokračujeme v tréninku splývání na zádech, cvičení ve svislé poloze a pomalu zařazujeme splývavou polohu na bříšku. Pokračujeme v rozvíjení vnímání vodního prostředí a zařazujeme prvky sebezáchrany a cvičení u břehu. Postupně si zvykáme na práci s různými pomůckami a hračkami.

Kurzy probíhají ve třech různých bazénech, které mají svá specifika, pro kompletní informaci o kurzech si pročtěte i záložku "Kde plaveme".

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.