Plavání s dětmi - 10 lekcí ve věku 18 - 24 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Středa 13:30-14:00

Požadovaný věk: 18 - 24 měsíců

Trvání kurzu: 19.2.2020 - 1.7.2020
Obsazenost: 7 / 8 účastníků

Cena: 3 600 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    19.2.2020 13:30

    26.2.2020 13:30

    4.3.2020 13:30

    11.3.2020 13:30

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů. Jedna lekce trvá 30 minut. V tomto bazénu plaveme ve skupinkách po 8 dětech. K využití je sauna a krásná kavárna s dětským koutkem.

Děti si za pomoci dospělého (maminka, tatínek, prarodiče apod.) osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí rodiče, jak s dětmi ve vodě pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné navštívit saunu a 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti, kde zároveň můžete své dítě nakrmit, nakojit, nebo si dát kávu.

Plavání dětí ve věku okolo dvou let

V průběhu tohoto kurzu se z malých plaváčků stávají opravdoví piráti! Pobyt ve vodě je pro ně skutečnou zábavou. Vhledem k vývojovému období vévodí lekcím hry a soutěže. Většina dětí se již touží ve vodě pohybovat samostatně (samozřejmě za pomocí různých nadlehčovacích pomůcek). Abychom však nepolevili v tréninku a udrželi správné návyky, prokládáme tyto hrátky prvky s asistencí rodičů.

Udržujeme a pilujeme splývavou polohu na zádech a na břiše s výdechem do vody, provádíme bezpečné skoky do vody, připravujeme se na šipku. Děti občas překvapíme nečekaným pádem do vody. Kromě plavání se rozvíjí i sociální stránka, vznikají první kamarádství, děti se na sebe začínají těšit.

Kurzy probíhají ve třech různých bazénech, které mají svá specifika, pro kompletní informaci o kurzech si pročtěte i záložku "Kde plaveme".

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.