Plavání s dětmi - 10 lekcí ve věku 9 - 14 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Středa 12:00-12:30

Požadovaný věk: 9 - 14 měsíců

Trvání kurzu: 19.2.2020 - 1.7.2020
Obsazenost: 8 / 8 účastníků

Cena: 3 600 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    19.2.2020 12:00

    26.2.2020 12:00

    4.3.2020 12:00

    11.3.2020 12:00

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů. Jedna lekce trvá 30 minut. V tomto bazénu plaveme ve skupinkách po 8 dětech. K využití je sauna a krásná kavárna s dětským koutkem.

Děti si za pomoci dospělého (maminka, tatínek, prarodiče apod.) osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí rodiče, jak s dětmi ve vodě pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné navštívit saunu a 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti, kde zároveň můžete své dítě nakrmit, nakojit, nebo si dát kávu.

Plavání pro děti do jednoho roka

Tento kurz je určen pro mírně pokročilé. Lze se přihlásit i se začátečníkem v tomto věkovém rozmezí, k dětem se přistupuje individuálně dle jejich aktuálních dovedností a ostatní během pár lekcí doženou.

Nadále pokračujeme v tréninku splývání na zádech, cvičení ve svislé poloze a pomalu zařazujeme splývavou polohu na bříšku. Pokračujeme v rozvíjení vnímání vodního prostředí a zařazujeme prvky sebezáchrany a cvičení u břehu. Postupně si zvykáme na práci s různými pomůckami a hračkami.

Kurzy probíhají ve třech různých bazénech, které mají svá specifika, pro kompletní informaci o kurzech si pročtěte i záložku "Kde plaveme". Upozorňujeme, že tento bazén má chladnější vodu. Doporučujeme pro malé plavce před kurzem doma otužovat, pořídit na lekce tričkové plavečky nebo neopren. Výhodou je krásná sauna ve které se můžete před i po lekci prohřát.

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.