Plavání s dětmi - 10 lekcí ve věku 36 - 48 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Úterý 14:30-15:00

Požadovaný věk: 36 - 48 měsíců

Trvání kurzu: 18.2.2020 - 30.6.2020
Obsazenost: 7 / 7 účastníků

Cena: 3 600 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    18.2.2020 14:30

    25.2.2020 14:30

    3.3.2020 14:30

    10.3.2020 14:30

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů. Jedna lekce trvá 30 minut. V tomto bazénu plaveme ve skupinkách po 7 dětech. K využití je sauna a krásná kavárna s dětským koutkem.

Děti si za pomoci dospělého (maminka, tatínek, prarodiče apod.) osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí rodiče, jak s dětmi ve vodě pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné navštívit saunu a 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti, kde zároveň můžete své dítě nakrmit, nakojit, nebo si dát kávu.

Plavání dětí ve věku tři až čtyři roky

Tento kurz je vhodný pro pokročilé plavce, ale po domluvě je možné přihlásit i začátečníka :)

V průběhu tohoto kurzu se z malých plaváčků stávají opravdoví piráti! Pobyt ve vodě je pro ně skutečnou zábavou. Vhledem k vývojovému období vévodí lekcím hry a soutěže. Většina dětí se již touží ve vodě pohybovat samostatně (samozřejmě za pomocí různých nadlehčovacích pomůcek). Abychom však nepolevili v tréninku a udrželi správné návyky, prokládáme tyto hrátky prvky s asistencí rodičů.

Udržujeme a pilujeme splývavou polohu na zádech a na břiše s výdechem do vody, provádíme bezpečné skoky do vody, připravujeme se na šipku. Děti občas překvapíme nečekaným pádem do vody. Kromě plavání se rozvíjí i sociální stránka, vznikají první kamarádství, děti se na sebe začínají těšit.

Kurzy probíhají ve třech různých bazénech, které mají svá specifika, pro kompletní informaci o kurzech si pročtěte i záložku "Kde plaveme".

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.