Plavání s dětmi - 10 lekcí ve věku 5 - 8 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Úterý 12:00-12:30

Požadovaný věk: 5 - 8 měsíců

Trvání kurzu: 18.2.2020 - 30.6.2020
Obsazenost: 8 / 8 účastníků

Cena: 3 600 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    18.2.2020 12:00

    25.2.2020 12:00

    3.3.2020 12:00

    10.3.2020 12:00

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů. Jedna lekce trvá 30 minut. V tomto bazénu plaveme ve skupinkách po 8 dětech. K využití je sauna a krásná kavárna s dětským koutkem.

Děti si za pomoci dospělého (maminka, tatínek, prarodiče apod.) osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí rodiče, jak s dětmi ve vodě pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné navštívit saunu a 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti, kde zároveň můžete své dítě nakrmit, nakojit, nebo si dát kávu.

Plavání pro nejmenší

Tyto lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, nejmenší děti. Ty si teprve zvykají na pobyt ve vodě. Pro miminka i rodiče je to moment důležitý nejen pro získání kladného vztahu k pohybu ve vodním prostředí, ale i pro prohloubení vzájemné důvěry a citové vazby. Proto se v těchto lekcích postupuje velmi zvolna a nové prvky se přidávají postupně a pomalu.

Děti se pomocí rodičů naučí uvolnit ve splývavé polohy na zádech, docilujeme toho pomocí různých úchopů. Cviky jsou velmi často prokládány relaxačním polohováním v klubíčku, které využíváme pro rozptýlení, hru a seznamování s různými pomůckami, hračkami i ostatními kamarády ve vodě. V průběhu kurzu se postupně učíme zadržet dech pod vodní hladinou, v druhé polovině kurzu jsou již děti schopny se potopit pod vodní hladinu.

Nejmladší plaváčky přijímáme od 5ti měsíců. Mladším dětem nabízíme vaničkování v pohodlí Vašeho domova.

Pokud již máte zkušenost s vaničkováním, neváhejte se rovněž přihlásit do začátečnického kurzu (rozhodující je věk miminka). Vaše dítko bude navyklé na pohyb a manipulaci ve vodě, ale prostředí bazénu (široká vodní plocha, ostatní děti a pomůcky) mu budou zatím zcela neznámé, takže bude o zábavu postaráno :)

Kurzy probíhají ve třech různých bazénech, které mají svá specifika, pro kompletní informaci o kurzech si pročtěte i záložku "Kde plaveme".

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.