Plavání BEZ RODIČŮ - 10 lekcí ve věku 48 - 72 měsíců

Bazén hotelu Juliš, Úterý 15:30-16:00

Požadovaný věk: 48 - 72 měsíců

Trvání kurzu: 18.2.2020 - 30.6.2020
Obsazenost: 7 / 7 účastníků

Cena: 3 600 Kč

Pokud máte zájem o kurz, přihlaste se.

Lekce v kurzu:


    18.2.2020 15:30

    25.2.2020 15:30

    3.3.2020 15:30

    10.3.2020 15:30

Kurzy probíhají pravidelně jedenkrát týdně po dobu 10ti týdnů. Jedna lekce trvá 30 minut. Do tohoto kurzu přihlašujeme pouze 6 dětí. K využití je sauna a krásná kavárna s dětským koutkem.

Děti si osvojují základní dovednosti spojené s pohybem ve vodním prostředí. Průvodcem lekcí je zkušená instruktorka s certifikátem vydaným na základě úspěšného dokončení kurzu akreditovaného MŠMT, která hravou formou učí děti, jak ve vodě správně pracovat. Lekce je rozdělená do několika bloků, nejdříve se děti ve vodě přivítají, pak následuje program dle věku a dovedností malých plaváčků, nakonec se děti spolu rozloučí. Po skončení lekce je vhodné navštívit saunu, pokud je k dispozici, a 30 minut pobýt v aklimatizační místnosti.

Plavání dětí BEZ RODIČŮ - 4-6 let - POKROČILÍ

Tento kurz je vhodný především pro pokročilé plavce.

Základní předpoklady pro přijetí dítěte do kurzu:

  • dítě již navštěvovalo kurz s rodičem nebo bez
  • dítě vydrží bez přítomnosti rodiče

Cíl kurzu (nebo několika kurzů po sobě navazujících):

  • v první řadě je kladen důraz na správné dýchání do vody a zvládnutí splývavé polohy jak ve strnulé pozici, tak v pohybu (na břiše i na zádech)
  • dále se postupně začíná učit plavecký způsob znak a určité modifikace plaveckého způsobu kraul a prsa - většina času je zaměřena na samostatné plavání dětí v pomůckách (využití pásku, destiček)
  • kromě samotného plavání jsou do lekcí zařazovány různé hry s pomůckami i bez nich na rozvoj pohybu ve vodě, skákání, lovení předmětů z hladiny, pod hladinou i ze dna bazénu

Každé dítě je individuální a potřebuje více či méně času pro zvládnutí plaveckých dovedností a na to je důležité brát vždy zřetel!

Vhodné vybavení do kurzu:

  • boty na bazén (aby dítko neupadlo na kluzké podlaze)
  • plavky
  • plavecké brýle (není nutné, z praxe však vyplývá, že jsou brýle často dětem mnohem příjemnější a rázem nemají problém se potápět)

Čím více s námi plavete tím větší slevu máte. Také nabízíme slevu pro sourozence. Na naše kurzy můžete žádat jednou ročně o příspěvek u vaší zdravotní pojišťovny.

Samozřejmostí pro naše plaváčky je systém absencí a náhrad. Lehce si v systému lekci odhlásíte a vyberete náhradu až se vám to bude hodit.

Více informací můžete najít v záložce "Časté dotazy". Nebo se na nás neváhejte s dotazy obrátit info@malipirati.cz.