Kde plaveme - Bazén u Švandova divadla

Bazén u Švandova divadla 

intimní prostředí, malé skupinky o maximálně 5ti dětech, důraz kladen na individuální přístup

adresa: Malátova 18, Praha 5 - Smíchov

Jak se sem dostanete? Na adrese Malátova 18 vstoupíte do dřevěných vrat (nikoliv do prosklených dveří!), vstoupíte do průjezdu, kde první dveře vlevo vedou přímo do recepce bazénu. Pokud máte kočárek, zanechte ho na konci průjezdu v otevřené garáži. Paní na recepci Vám poradí, kde máte nechat svršky a kam pokračovat dále. Bazén se nachází v suterénu budovy.

Čištění vody UV lampou

Tento bazén je čištěný UV technologií. Bazén splňuje přísnou normu pro plavání kojenců a batolat. Prošel nákladnou modernizací v létě 2018. Bazén má teplotu 32°C.

Bazény určené pro plavání dětí s teplotou nad 28°C (a tedy i náš bazén) jsou kontrolovány každých 14 dní akreditovanou firmou, která provádí kontrolní rozbory vody. 

Výhody úpravy vody UV lampou:

  • nepřetržité ošetřování vody, okamžitá dezinfekce a odstranění vázaného chloru.
  • bezpečná s efektivní dezinfekce působením UV paprsků.
  • 50-70% snížení vázaného chloru ve vodě.
  • šetrnost k životnímu prostředí.
  • zdraví prospěšné zlepšení kvality vzduchu v bazénové hale.
  • žádný zápach chloru.
  • zlepšení kvality vody v bazénu snížením vázaného chloru a odstranění s tím spojených zdravotních potíží – dýchacích problémů, podráždění pokožky a očí.

Malým dětem doporučujeme jednorázové plavací plenky kvůli zamezení případné "nehodě". Po lekci nezapomeňte se svými dětmi pobýt alespoň 30 minut v herně, kde si rovněž můžete dát dobrou kávu, nebo nějakou sladkou odměnu a nakrmit děti.

Tipy pro první lekci! Přečtěte si dobře, kde bazén najdete, ať ho zbytečně ve stresu nehledáte. Pro děti, které běhají, doporučujeme protiskluzové boty k bazénu, stejně tak pro rodiče.